s Школа імені Героя | Сайт Селецького НВК
This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

24/01/2018

Школа імені Героя

Щодня зустрічає нас теплим поглядом з меморіальної дошки Ващишин Олег Анатолійович – герой, який віддав своє життя за наше світле майбутнє. Але допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Скільки б років не минуло, його ім’я не зітреться, не забудеться. Він назавжди в наших серцях. Тож для педколективу та учнів школи, та й,  напевно,  для всіх жителів нашого села урочистості з нагоди присвоєння школі імені Олега Ващишина стали визначною подією. Віддати шану пам’яті нашому герою прийшли батьки Олега – Євгенія Іванівна та Анатолій Сергійович, а також мама загиблого в зоні АТО Сокола Юрія Сокол Марія Степанівна, його тьотя Мосійчук Марія Вікторівна та тьотя Олега Гордєєва Галина Григорівна. Школярі поклали квіти до меморіальної дошки та могили героя, вшанували пам’ять Ващишина Олега та всіх загиблих у війні на Сході України хвилиною мовчання. Промову про присвоєння школі імені Олега Ващишина виголосив директор Тилевний І.М. Зі словами подяки за світлу пам’ять сина до присутніх звернулася мама Євгенія Іванівна.

Невдовзі уже біля іменної дошки на урочисту лінійку знову зібралася вся школа. Щоб вшанувати пам’ять Ващишина Олега до школи завітали голова районної державної адміністрації Петрушко М.М., заступник голови районної ради Задорожний О.Г., військовий комісар Анатолій Білаш та головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Рабешко Г.З. Голова адміністрації Микола Михайлович вручив квіти батькам Олега та подякував їм за виховання героя. Олександр Григорович зазначив, що для учнів буде гордістю навчатися в школі імені Олега Ващишина, бо хто вмер, але не забутий, той безсмертний.